Eksklusiivset edusamme saab kasutada põhjendatud põhjustel. See aitab kulutada maksukaarti, stipendiumit anda teie maja parandamiseks tööd või isegi rahalist puhkust. Seda saab harjuda varjama raviarveid või liitma majanduslikke.

Hüpoteeklaenu saamiseks peate oma finantsasutuse autentse juurutama.

Peaaegu kõigil pankadel peab olema krediiditoimik koos muude autoriseeringutega, mis varem olid taotlejale head.

Eriarstiabi kulud

Kliinilised arved on sageli kõige kulukamate puudujääkide hulgas. Õnneks on meil tehnikaid, mis aitavad inimestel seda eelarvet kasutada. Esialgu peavad isikud hankima teie endised kliinilised esindajad kujunduse või võib-olla nullsooviga õnnitluskaardina. Lisaks peavad nad saama spetsialiseeritud meditsiinilist nõu. Selles artiklis on ametiasutused tavaliselt garantiimaaklerid, tervishoiutöötajad ja algatavad advokaadid, kes aitavad vähendada ravikulusid. Samuti saavad nad hinnata kulusid nõrkade kohtade osas ja alustada suuremate kulude lummamist.

Kuigi mõned inimesed võivad väita, et meditsiiniline rahandus on sageli piin, pidage meeles, et enamikul inimestel, kes kannatavad teaduskuludega seotud probleemide all, on ka mõni muu rahaallikas. Näiteks võivad nad kasutada muudatusi, finantstooteid, automaatset laenu või laenuvõimalusi. Lisaks on individuaalne Majandusstabiilsuse Assotsiatsioon hakanud uurima spetsiaalse meditsiinilise finantsaruandluse küsimust ja alustama hunniku meetodeid. Sealhulgas on kolm peamist majanduse pakkujat lõpuks muutnud tema suuniseid, et jätta välja spetsiaalsed meditsiinilised kärped krediidifailis. See muudab miljoneid ameeriklasi, kellel võib olla erakordseid meditsiinilisi kärpeid. See aitab vältida negatiivset mõju teie endistele majandustulemustele.

Majapidamisremont

Majapidamisremont on maja haldamise vältimatu osa, kuid mõnikord ka väljapanek. Kui soovite omandada Laen välismaalt äkilisi maja taastamise kulusid, annab isiklik ettemaks teile soovitud raha, ilma et see kahjustaks maja või tühjendaks pangakontot. Sõltuvalt teie raskelt teenitud rahast ja rahaliste kulude protsendist võite saada alternatiivse tasu, kui keegi saab.

Hooldus

Kui teil on vaja rooliratast taastada, võib allkirja ettemakse aidata, kui see seda teeb. Samuti võib see parandada teie krediidiajalugu, kui keegi teeb umbes tunniga kulusid. Finantsasutused kontrollivad krediidivõimet, et teha kindlaks, kas üksikisikul on õigus saada finantslaen, ja alustada, mida tavaliselt saate. Need tegurid hõlmavad teie rahalisi vahendeid, kulusid, majanduslikkust ja praeguseid fiskaalprobleeme. Tavaliselt nõuavad pangaasutused krediidiskoori umbes 660, kui peate pangalaenu allkirjastama. Nad suudavad samal ajal ka mõningaid muid fiskaalseid üksikasju, nagu teie rahaline osa ja algmäärad.

Kuna it’utes saab kõige parem parandusi sularahas, ei paku kõik piisavat sissetulekut ellujäämisstipendiumi või -toetuse jaoks. LendingTree tehtud küsitlusest selgus, et 1 vastajast 5-st ei võta palun minutikaarti ja alusta konkreetselt 7-st. Sellegipoolest on privaatne parandamine tavaliselt väiksem kui rahakaardiga või võib-olla uute kulude kahanemine. Laenud võivad olla võla saamise viis, mida laenatakse ja hakatakse tasuma tähtaja jooksul. Et need kipuvad sisaldama korraldatud tasu, mis kipub tagasi maksma ajavahemikul kellestki kuni kaheksa.

Matusekulud

Matusearved on tegelikult välk ja loobuvad eluasemeperekonna võitlusest. Tavaliselt võib inimene saada haudamiskulude katteks uued määrad, kuid see pole igavesti nii. Et nad välistavad individuaalse liikumise uue matmise kulude katmiseks, kuid see on kulukas ja alustab pinget alternatiivsele hetkel kurnavale olukorrale.

Kuigi ettemakstud matmistaktika näib olevat hea valik, väidavad eksperdid, et nad on Michael sageli odavalt arukad. Tuhanded inimesed ei mõista neid refinantseerimisvõimalusi mängides tehtud kulutusi, mis võivad omada vajalikke arveid ja tekitada ootamatuid olukordi, mis ei kajastu algses plaanis. Iga NFDA soovitab hankida üldine hinnapood ja algatada matusemajas eelteade. Lisaks kontrollige kindlasti oma olukorra isiku stabiilsuseeskirju, et teada saada, kas teie otsitav kokkulepe on tühistamatu alus või kui see on vastuvõtlik Medicaidi õigusaktidele.

Finantsteadlikumad võimalused on levitada finantsasutusele surmajuhtumi või isegi tursatõendi põhjendus. Tegelik põhjus võimaldab teil nimetada kellegi, kes saab seda vaadata ja hiljem surma korral raha eest vastutada. Tursajutud ei nõua ka testamenti ja neil on siiski kiire juurdepääs sissetulekutele.